My Actifit Report Card: czerwca 11 2019

in actifit •  last month 

Dzisiaj w pracy dałem sobie wycisk ze względu na panujące upały. Do przerwy śniadaniowej, póki względnie było chłodno, zrobiłem co miałem zrobić, a i tak się ze mnie lało. Nie wiem ile dzisiaj kalorii spaliłem, ale pewnie dużo. Po przerwie śniadaniowej zaczęło grzać na hali i było ponad 30°C. Po prostu przerypane. W robocie wyduldałem 2 litry wody mineralnej, a i tak zaraz to wypociłem. Po południu trochę się ochlodziło, bo przyszły chmury burzowe, ale i tak nie wychodziłem na dwór.

W tym czasie kończę oglądać serial "Czarnobyl" i muszę przyznać, że to mój murowany kandydat na serial 2019 roku. Przy moim tempie prac, recenzja powstanie pewnie za 3 miesiące :D

23209
Walking, Weight Lifting

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

You have accordingly been rewarded 46.125 AFIT tokens for your effort in reaching 23209 activity, as well as your user rank and report quality!
You also received an 0.75% upvote via @actifit account.
Actifit rewards and upvotes are based on your:

  • User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count and recent rewarded activity.
  • Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.

Actifit is now a Steem Witness. If you believe in our project, consider voting for us

rulersig2.jpg
Vote for Actifit as a Witness
Chat with us on discord | Visit our website
Download on playstore | Download on app store
FAQs | Text Tutorial | Video Tutorial

Hi, @bartheek!

You just got a 1.26% upvote from SteemPlus!
To get higher upvotes, earn more SteemPlus Points (SPP). On your Steemit wallet, check your SPP balance and click on "How to earn SPP?" to find out all the ways to earn.
If you're not using SteemPlus yet, please check our last posts in here to see the many ways in which SteemPlus can improve your Steem experience on Steemit and Busy.