My Actifit Report Card: marca 19 2019

in actifit •  2 months ago 

Wczoraj zapomniałem wstawić raportu, ale jak dobrze pamiętam, zrobiłem około 16200 kroków. Pierwszy dzień w robocie po powrocie z chorobowego i już mnie zaczęli wkurwiać. Założyli mi taki plecaczek z detektorem pyłów i musiałem przez pół dniówki łazić rozebrany. Wkurwię się jak się znowu "zasram" ledwo wróciłem z L-4 i zaraz znowu na chorobowe? Czy wy ludzie myślicie? Jeszcze to badziewie trochę waży i nie ułatwiło mi to pracy, ani się w tym schylić, ani usiąść. Powoli zaczyna mnie to wszystko wkurwiać. Na szczęście jutro mam szkolenie BHP i trochę sobie odpocznę, ale nie zrobię Actifita, siedząc w ławce i słuchając tego pierdolenia.

21000
Walking, Weight Lifting

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

To gdzie Ty robisz na grubie?

·

Prawie (mniej więcej), można powiedzieć że ta branża.

·
·

Pocieszę Cię nie tylko Ciebie wkurwiają w pracy ;)

Hi, @bartheek!

You just got a 1.39% upvote from SteemPlus!
To get higher upvotes, earn more SteemPlus Points (SPP). On your Steemit wallet, check your SPP balance and click on "How to earn SPP?" to find out all the ways to earn.
If you're not using SteemPlus yet, please check our last posts in here to see the many ways in which SteemPlus can improve your Steem experience on Steemit and Busy.

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

You have accordingly been rewarded 45.25 AFIT tokens for your effort in reaching 21000 activity, as well as your user rank and report quality!
You also received an 1.26% upvote via @actifit account.
Actifit rewards and upvotes are based on your:

  • User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count and recent rewarded activity.
  • Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.

Actifit is now a Steem Witness. If you believe in our project, consider voting for us

rulersig2.jpg
Vote for Actifit as a Witness
Chat with us on discord | Visit our website
Download on playstore | Download on app store
FAQs | Text Tutorial | Video Tutorial