Zacząłem grać w Splinterlands 😁

in #actifit9 months ago (edited)

No i stało się. Dzięki temu, że wziąłem udział w konkursie @rafalski'ego, gdzie można było wygrać starter o wartości 10$ do gry Splinterlands i udało mi się go wygrać, zacząłem dzisiaj grać w tę grę.

Jako typowy laik nie wiedziałem (i chyba dalej nie wiem) o co chodzi, ale metodą prób i błędów zacząłem grać. Póki co myślę, że jest dobrze. Obrałem jakąś tam taktykę, popatrzyłem które karty są fajne i niszczą przeciwnika i udało się.

Obecnie większość bitew wygrywam i mam nadzieję, że tak zostanie. Dla wszystkich fanów gry:

Gdzie można poczytać trochę (po polsku) na temat gry?

O Akademii SM wiem i mam zamiar przestudiować, ale może ktoś z was pisał jeszcze ciekawe posty dla noobów? Możecie podrzucić linka w komentarzu 😉

W sumie trochę mnie wciągnęła ta gra, szczególnie, że walki nie trwają długo i wszystko bardzo ładnie wygląda. W sumie zawsze najbardziej bałem się tego, że gra mnie wciągnie. W każdym razie będę grał i mam nadzieję, że spotkamy się przy jakiejś bitwie😉

Póki co grałem dzisiaj z @ratelmiodozer i przegrałem, ale później na fali zwycięstw wygrałem z @sm1echovsky. Także już możecie się bać 😋

Poza graniem, dzisiaj były otwarte sklepy, a że święta się skończyły i wraz z nimi jedzenie, trzeba było wybrać się do sklepu na małe zakupy. Poza tym domowe obowiązki oraz wyjście z psem.6925
Daily Activity

Sort:  

Udało mi się :) mam nadzieję, że jutro pójdzie równie dobrze. Też uczę się na błędach i gram na czuja.

Ja też gram na czuje, zobaczymy jak będzie szło później 😁

Posted using Partiko Android

Super! Coraz większy team !

Team polish! 👊

Posted using Partiko Android

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

You have accordingly been rewarded 36.25 AFIT tokens for your effort in reaching 6925 activity, as well as your user rank and report quality!
You also received an 23.98% upvote via @actifit account. 23.68% of this upvote value is a result of an exchange transaction you performed for 20 AFIT tokens !
The following boosts were applied to your post:


Actifit rewards and upvotes are based on your:

  • User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count, recent rewarded activity and owned AFITX.
  • Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT and AFITX tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.

Actifit is a Steem Witness. If you believe in our project, consider voting for us

rulersig2.jpg
Vote for Actifit as a Witness
Chat with us on discord | Visit our website
Download on playstore | Download on app store
FAQs | Text Tutorial | Video Tutorial

Coin Marketplace

STEEM 0.15
TRX 0.03
JST 0.037
BTC 10341.37
ETH 331.98
USDT 1.00
SBD 0.95