ЖУК - ОЛЕНЬ 🪲
Жук-о́лень, або рогач звичайний (Lucanus cervus) — вид жуків роду Рогач (Lucanus) з родини рогачевих (Lucanidae), найвідоміший її представник.
Він є найбільшим з твердокрилих фауни України, досягаючи, разом з «рогами», 7,5 см завдовжки. Живе в дуплах старих та мертвих дерев в лісах та лісопосадках. Лісове господарство, зменшуючи кількість старих та мертвих дерев в лісах, знищує також житла цих комах, як і багатьох інших ксилобіонтів. Колись жук-олень був звичайним видом по всій Європі, тепер же його популяція постійно зменшується. Вид належить до тих, яким загрожує вимирання, в Україні його внесено до Червоної книги.
Інформація з Вікіпедії.
Чоловік на днях ходив на рибалку - рибу він не зловив, але розповідав що зустрівся йому величезний Жук-Олень. Він летів з очеретів не поспішаючи. І летів ніби стоячи 🪲 При його розповіді було враження що він більше зрадів жуку ніж якби впіймав рибу 😂
Потім я побачила в інстаграм як друзі теж зустріли такого жука - оленя. Попросила скинути фото. Кажуть що зараз багато хто зустрів такого жука- я чомусь поки що не зустріла 🤣 Може настане і мій час доленосної зустрічі з жуком який занесений у Червону Книгу 😁
Добра новина 😁 Вчора почали капати Танюші очні краплі - і вони допомогли дуже швидко 👍 Вже через годину я бачила як те, що нагадувало пухлину на віку почало зменшуватися 😁 Фууух😮💨 Видихнула я з полегшенням на повні груди 😁 До стоматолога ми приїхали але щось пішло не так - його не було 😬 Ну мабуть не було долею сьогодні до нього потрапити - подумала я 😁 Ну раз вже ми були поруч з парком де є непоганий дитячий майданчик - то чому б не під'їхати прогулятися там 😁
Танюша з Даринкою в перерві між біганиною сіли на лавку, мабуть відпочити😂 Танюшка ж одразу почала командувати щоб я її сфотографувала 🤣 Дивіться що вийшло 😁...
Звісно приємніше дивитися що в Танюшу де її око в кращому стані ніж було зранку 😬
В парку було гарно та цікаво дівчаткам😁👍 Обидві бігали за голубами 😁 Потім бавилися на дитячому майданчику 😁 Я їх ледве вмовила піти до машини щоб поїхати додому поїсти😂
Сьогодні вже Танюша пішла до садочку. Хоча і плакала в коридорі бо не хотіла від мене відходити 😬 З цими поїздками до лікарень бідолашна так повністю і не звикла до садочка. Але вихователька вже через 5 хвилин прислала фото що в неї все добре 😁
Обожнюю цей зв'язок з вихователькою 👍❤️
Ось такі справи 😁
Дякую всім за увагу та підтримку 🤗❤️
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! 🇺🇦
Жуки-олені та жуки-носороги живуть виключно на старих дубах і,на жаль, таких дубів в нашій країні все меньше і меньше через цінну та коштовну деревину. Тому і жуків теж меньшає. Ще й екологія гіршає... Люди такі жадібні істоти:((
У нас поруч був такий. Запорізький дуб 🌳Він настільки старий що на ньому залишилася одна жива гілка і то яка впала не так давно 😔
О, нагадало що я ж хотіла туди сходити і написати допис про це 😁 Дякую за нагадування 😂
Будь ласка- користуйся!:))
Upvoted! Thank you for supporting witness @jswit.
I am very grateful for your support 🫶
Слава Богу, що Танюша одужує,соде щамкне до садика свого. Люблю вас♥️
І ми тебе дуже любимо 😁
повзав нещодавно на доріжці під хатою...треба було сфоткати.... а так знов шукати доведеться