Краса та й годі 😍
Привіт мої любі друзі 🤗
Сьогодні дійшла до лікарні в якої хотіла переписати декларацію. Бо дуже хотілося безплатних масажів і для себе 😁 Бо йога мені дуже допомагає. Але все одно спина, поперек та шия дають про себе знати 😁
Мені вже здається що мій блог-щоденник про якусь розвалюху з якою сипеться пісок 🤣 Навіть не знаю сумно це чи смішно 😂
Так ось зайшла до тієї Олександрівської лікарні щоб спитати що, як та коли. На столі де я запитувала тисячі питань була кукла і ще одна розшита гарна річ😍 Звісно ж я спочатку спитала чи можна сфотографувати, в тепер поділюся фотографіями тієї красоти з вами 🤗
Даринка звісно дуже сильно хотіла взяти ту куклу. Але вона така гарна українська лялька що навіть чипати її шкода. Сказали що обидві краси це подарунки однієї з клієнток. Я ось прям хотіла б щоб поруч був номер телефону щоб замовити таку красу комусь на подарунок.
Доречі коли я збирала сьогодні дівчаток, то вони теж в мене пішли в сьогоднішній день красунями у гарних платтячках👗😁
Ну і так вже сталося що я одразу переписала декларацію з ними і потрапила до кількох лікарів. До яких звісно не було ні часу ні грошей сходити. А тут я наприклад зайшла до дерматолога, прибрала з лиця зайву ріст яка мені заважала дивитися на себе в дзеркалі. І все це за 15 хвилин, ще й безкоштовно 😋 Чому б і ні😁 Порозпитувала про дерматологічні нюанси дівчаток, де мені дуже добре все розповіли, підказали, ще й дали пробників. Так що спробую вмивалки дітям 😋
Пишу зараз сидячі в авто під звуки сирени (сьогодні сирена частенько виє, літаки літають), явно ні до чого доброго. А я цим часом сиджу в машині пишу допис, дівчатка сплять. Можна нарешті ще й з вчорашнього вечора похвалитися своїм ніжним манікюром з ненав'язливим синім метеликом 😋
Давно не робила френч, а то прям закортіло чогось ніжного та спокійного😊
Ну так це ж не все... Записалася ще до двох лікарів. Фізичну реабілітацію з масажем мені назначили, але подзвонять коли буде вільний масажист. Реально біда з масажистам. Каже лікар що було не давно 3 масажиста в тепер залишився 1😳
Куди діваються ті масажисти ? Може це якась теорія змови 😂 В може війна забирає всіх і все менш кому ж лікувати звичайних людей 😔
Ну то вже лише там зверху знають і нам наврядчи розкажуть.
Після лікарні ми ще заїхали до інтернату який став гімназією. Щоб спитати чи ще будуть вони приймати дітей з чотирьох років. Звісно ж і там ми з Даринкою знайшли цікаві картини 😍💪
І тут Даринка стала біля картини щоб я її сфотографувала 😂 Моя молодша модель 😊
Але спочатку секретар мені відповіла що так як вони переводяться на гімназію вони ще не знають, а потім вона написала мені в вайбері що будуть брати дітей з чотирьох років тільки якщо набереться від 20 дітей. А також доповнила що те що було раніше безплатним тепер з чотирьох років, якщо наберуть групу, буде вже оплачуватись батьками 😮💨
А я так чекала що коли виповниться Танюші чотири роки щоб потрапити туди, бо там брали раніше діток з чотирьох років на цілий день безплатно ще й з безплатним харчуванням. Як звичайний нормальний дитячий садочок.
Потім я хотіла ще заїхати в кілька місць Але мені подзвонила кума і запропонувала мені смачну каву.Так як моя улюблена кавова машина вже другий місяць не працює то я не могла кумі відмовити 😂
Дякую всім за увагу та підтримку 🤗
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! 🇺🇦
Upvoted! Thank you for supporting witness @jswit.
@tipu curate
#artonsteemit
Manual Curation of TipU Curators Project
Upvoted 👌 (Mana: 6/7) Get profit votes with @tipU :)
The TEAM FORESIGHT has supported your post. We support quality posts, good comments anywhere, and any tags
Thank you so much for your support 🤗❤️
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Прекрасний позитивний коментар. Безкоштовний масажист - то взагалі ТОП!!!