Wróżbiarstwo

in wrozbiarstwo •  last year 
Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

"... stan świadomości się liczy jaki wnosicie w sytuację a nie sytuacja sama w sobie..." takie proste i takie głębokie jednocześnie ;)

Witam Prana na DTube.

·

ELO. No zobaczymy jak to będzie działać. Nie wiem jak Tobie, ale mi się tu podoba. Komentarzy tylko nie można kasować xD Ani nawet edytować.

·
·

Ma to swoje plusy żadna forma cenzury nam nie grozi ;)

·
·

Muszę powiedzieć, że dzięki Tobie zainteresowałem się tą kryptowalutą i uważam, że warto w nią inwestować. Bardzo dużo możliwości. (czas pokaże jak to będzie śmigać)

·
·
·

MICHALX2008x - o dzięki za info o edycji - dobrze wiedzieć bo yt jednak wymiat pod tym względem, że można je usuwać i edytować.

KREON - kurde ta kryptowaluta moim zdaniem to mega power. 10-15 lat jej daję.

·
·
·
·

Uważam, że ta kryptowaluta nie umrze tak szybko. Na razie jest duży problem z regulacjami w różnych państwach. Po raz pierwszy jesteśmy w czasie historii, gdzie nie potrzebujemy fizycznego dobra żeby zabezpieczyć jakąś wartość.
Jak t o już ruszyło to nie zatrzymasz tak szybko.
15 lat? Raczej więcej, aż nie wymyśli się czegoś lepszego. Tak w nieskończoność ;)

·
·
·
·
·

Pieniądze to tylko system a system nie musi być złotem/papierem. System może być algorytmem. Cały ten wymiar (plan fizyczny) jest algorytmem a my się zastanawiamy czy coś jest rzeczywiste czy nie:))) Czy to nie jest zabawne Kreon.

·
·
·
·
·
·

Pewnie, Kiedyś bawiły mnie gry na commodore, Atari, ale życie to też fajna gra. Właściwie to zawsze uważałem że to super gra. Crypto to taki punkty. Raz się ma, raz nie. :P

·
·

Dopiero dziś to zauważyłem ale komentarze można edytować w SteemIt

·

O Kreoncio jest.:)))

·
·

Koty są wszędzie... ;) Renii