Lekarstwo na raka - wywiad z hetmanem Potockim

in uszi •  last year 
Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

No witam. po długiej przerwie :)

cześć

Pan hrabia Potocki chyba żyje w alternatywnej rzeczywistości. Z tego co mi wiadomo II RP skończyła się we wrześniu 1939 roku. Chyba, że wynalazł jeszcze... wehikuł czasu.

gość jest niemożliwy

Ja osobiście mu kibicuję. Łatwo się zorientować do kogo jest wrogo nastawiony. Zawsze to jakiś głos, a skoro ma jeszcze swoją rzeszę wyznawców, to głos jest silniejszy. Z pewnością nie lubi tych pejsatych, rzekomych spadkobierców, którzy za pośrednictwem oszustw, podrabianych dokumentów próbują wyłudzić pieniądze z Polski oraz szkalować Polskę. Wroga mojego wroga akceptuję.

Ech, co ten Potocki plecie. Owszem, trawka jest bardzo fajnym lekiem uśmierzającym ból w różnych chorobach. I w nowotworowych i w reumatycznych i pewnie jeszcze innych.
Żyjemy w chorych czasach, gdzie dorosłym ludziom zabrania się na własne życzenie intoksykacji pewnymi "zabronionymi" substancjami. Inne niebezpieczne mogą posiadać i zażywać (jak wybielacz). I to jest istota problemu. A zabranianie umierającym ludziom poprawienia komfortu umierania przez ograniczenie dostępu do narkotyków to wręcz podłość.

I co tak mało filmów na kanale na YT? Pozamykali Panu te filmy???