Добірка цікавих новин про крипту та все що з нею пов'язано

in #ukraine2 months ago (edited)

Вам які новини спочатку, хороші чи погані?

Ок, почнемо з так собі новин

Новина перша (так собі) - НБУ знову ввів обмеження, які також стосуються криптовалют

Ось так виглядає новина на сайті НБУ:
image.png

Більш детально ось тут


Якщо коротко - ввели обмеження на операції переказу коштів з банківських карток, а саме - депозити на брокерські платформи, перекази на електронні гаманці та покупка криптовалюти.

Р2Р ринок не попадає під ці обмеження, то якщо треба купити крипту, КунаКодБот вам в цьому допоможе :)Новина друга (так собі) - про біржу Бінанс вийшов матеріал від Reuters

Якщо коротко - дуже вірогідно що Бінанс співпрацює з ФСБ

image.png
Reuters

Якщо більш розгорнуто - за посиланням вище;)Новина третя (гарна новина)) - Міністр цифрової трансформації провів онлайн зустріч і далі пряма мова:

До війни не міг уявити, як криптоіндустрія буде потужно допомагати ЗСУ, буквально одягаючи та озброюючи нашу армію. Сьогодні поспілкувався з нашою криптоспільнотою і подякував за таку важливу підтримку нашої країни та армії.

Це справжній результат успішної взаємодії державних інституцій, бізнесу та людей. Вкотре переконався, що майбутнє за проривними технологіями та дерегуляцією бізнесу.

Обговорили, як ми масштабуватимемо зусилля криптофонду Aid For Ukraine і які наші подальші напрями роботи. Пріоритетом буде відновлення країни після перемоги у війні. Спільними зусиллями переможемо і відбудуємо Україну

telegram-cloud-photo-size-2-5406976072177794099-y.jpg
Посилання на першоджерело тексту та зображення


Бачимо знайомі обличчя членів та партнерів Асоціації Блокчейн України ;)

Так, ми теж переконані, що майбутнє за проривними технологіями та дерегуляцією бізнесу!

Ми також згодні з паном Міністром та впевнені що криптовалюта та технологія блокчейн допоможе не тільки здобути перемогу в цій війні, а ще і відбудувати нашу державу, та зробити Україну ще більш інноваційною та потужнішою ніж була!

Все буде Україна!
Вже;)

Sort:  

Your post was upvoted and resteemed on @crypto.defrag

Coin Marketplace

STEEM 0.21
TRX 0.06
JST 0.027
BTC 19121.39
ETH 1038.88
USDT 1.00
SBD 2.90