You are viewing a single comment's thread from:
RE: Ціна помилки
Приймай мої співчуття стосовно винограду
Дякую, не варто співчувати, бо це всього лише неприємність, якби це було бізнесом, в який вкладено останні гроші, тоді так. А ще просто хотілося сказати, що якось несправедливо, що 95% старань виявилися менш цінними ніж 5% нехтування своїми обов'язками, але схоже таке життя.
Як кажуть - вся сууть в дрібницях. Твій приклад з виноградом - прекрасний тому приклад.