You are viewing a single comment's thread from:
RE: Сага про хрін
Та це не поширене явище, це скоріше така внутрішньо родинна придумка. Немає подібної традиції якоїсь загальної, лиш та, що треба хоч шматочок з'їсти всього освяченого, послідовність не має значення, можна міксувати 😄. Або окремо, єдине, що окремо не з'їси - це хрін, тож його треба поєднувати або з мясним або з яйцями.