You are viewing a single comment's thread from:

RE: Сага про хрін

in Ukraine on Steemlast year

Ооо, в вас канапки, виявляється. А в батька вдома (Тернопільщина) роблять своєрідний салат шарами, ковбаса, яйця, домашній сир, зверху хрін, а називають те все діло "свячене". Бо воно й справді зі свячених інгредієнтів готується нашвидкоруч. Але мені не зайшло. Не було такого в дитинстві, то й не звикла до смаку (на Поділлі такого не робили).

Sort:  
 last year 

Та це не поширене явище, це скоріше така внутрішньо родинна придумка. Немає подібної традиції якоїсь загальної, лиш та, що треба хоч шматочок з'їсти всього освяченого, послідовність не має значення, можна міксувати 😄. Або окремо, єдине, що окремо не з'їси - це хрін, тож його треба поєднувати або з мясним або з яйцями.

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.082
BTC 60235.88
ETH 1578.52
USDT 1.00
SBD 0.42