You are viewing a single comment's thread from:

RE: Мій домашній улюбленець | Скубі-Ду

in Ukraine on Steem3 years ago

І гарна ж собака, а таке вередливе). То можливо агресує бо сумує за хозяїном, тобто образився що він його віддав. Собакам же незрозуміло, що то не на завжди

Sort:  
 3 years ago 

Боюся, що ні, просто він такий))) але вже як є, що поробиш)

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.088
BTC 59609.55
ETH 1570.16
USDT 1.00
SBD 0.42