You are viewing a single comment's thread from:RE: Мій домашній улюбленець | Скубі-ДуView the full contextView the direct parentantorv (78)adminADMIN | 🇺🇦 Delegate [62 000]in Ukraine on Steem • 3 years ago Боюся, що ні, просто він такий))) але вже як є, що поробиш)