Sort:  
 3 years ago 

загубилася я))

 3 years ago 

А де фото внучатого племінника Олексія?))) Це ж так називається?

Я покладаю великі надії на ті бади для зору, бо щось знову зір почав падати, і очі болять постійно. Ех

 3 years ago 

Внутчатого племіника не буду показувати , поки не похрестять))

От як раз на тобі ці бади провірим, тому що вітамінні бади мені точно допомогли.

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.085
BTC 60306.02
ETH 1581.78
USDT 1.00
SBD 0.42