Sort:  
 3 years ago 

А де фото внучатого племінника Олексія?))) Це ж так називається?

Я покладаю великі надії на ті бади для зору, бо щось знову зір почав падати, і очі болять постійно. Ех

 3 years ago 

Внутчатого племіника не буду показувати , поки не похрестять))

От як раз на тобі ці бади провірим, тому що вітамінні бади мені точно допомогли.

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.082
BTC 59858.22
ETH 1573.84
USDT 1.00
SBD 0.42