You are viewing a single comment's thread from:RE: "Моя улюблена страва" | ШашликView the full contextView the direct parentolesia (79)memberAuthor | 🇺🇦in Ukraine on Steem • 4 years ago Ой, а мав же ж рацію!🤣 Бо шашлик то не кожен день буває.