You are viewing a single comment's thread from:

RE: "Моя улюблена страва" | Шашлик

in Ukraine on Steem4 years ago (edited)

Так я його тільки їм 🤣 і по фіг на вугіллі воно чи саме як вугілля. От якраз і напишеш. А ще про лаваш, зелень. Ти ж м'ясо на лаваші кладеш, я пам'ятаю.

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.082
BTC 59780.31
ETH 1576.77
USDT 1.00
SBD 0.42