You are viewing a single comment's thread from:

RE: "Моя улюблена страва" | Шашлик

in Ukraine on Steem4 years ago

Та я знайшла старі фото. У цьому році звісно ж війна, кострики не бажано робити. Але ми робили шашлики, рази три мабуть. Ризикували трохи, на дачі у мами

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.082
BTC 59437.45
ETH 1565.56
USDT 1.00
SBD 0.42