You are viewing a single comment's thread from:

RE: Гаряча пора

in Ukraine on Steem2 years ago

Божечки, вже й сінокос!

Цього року все відбувається прискореним темпом.

Бажаю, аби картопелька вродила гарною та рясною

Дякую 🙂. Якщо не вродить, то картоплю без проблем можна купити в магазині, але шкода всієї тієї праці, тому завжди є хвилювання за врожай.

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.086
BTC 60118.21
ETH 1573.41
USDT 1.00
SBD 0.42