You are viewing a single comment's thread from:
RE: Ціна помилки
Все правильно, я просто кажу про те, що це властиво всім людям. На жаль, з війною склалася схожа ситуація.
Все правильно, я просто кажу про те, що це властиво всім людям. На жаль, з війною склалася схожа ситуація.