You are viewing a single comment's thread from:RE: І це тільки середина тижня 🫣View the full contextmama21 (74)Author | 🇺🇦 Delegate [10000]in Ukraine on Steem • 11 months ago Хотіли літа- отримуйте літо 😂🤪
я його не дуже хотілв ,а спеку зовсім не люблю...та і машині працювати важко🤪