You are viewing a single comment's thread from:RE: І це тільки середина тижня 🫣View the full contextView the direct parentbarabashca (70)Author | Delegate [10000] 🇺🇦in Ukraine on Steem • 11 months ago я його не дуже хотілв ,а спеку зовсім не люблю...та і машині працювати важко🤪