You are viewing a single comment's thread from:
RE: Смак літа☀️🍉
Розладу не буде, ми ж зелену шкуру не їмо) А ось те, що нам попався в принципі ще не стиглий і не солодкий кавун з магазину Сільпо - це так. Може тиждень, два і буде щось посолодше 😁
Розладу не буде, ми ж зелену шкуру не їмо) А ось те, що нам попався в принципі ще не стиглий і не солодкий кавун з магазину Сільпо - це так. Може тиждень, два і буде щось посолодше 😁