You are viewing a single comment's thread from:
RE: Понеділок у своєму репертуарі
Ну чи ви побачите в новинах: у жінка з ока видалили лелечий дзьоб 😁
От прям і не смішно і не дуже😬🤣
Завтра треба буде виписати себе купити якоїсь їжі, а то в холодильнику вже миша повісилася, сиджу на каві і сигаретах.
А я от палити кинула давно, а от звичку нервувати і жерти прибрати забула, проміняла б на мишу в холодильнику, так чоловіку з дітьми треба щось їсти 😏 А може мишу потім їм засмажити, зате буду струнка 😂
Я курю періодами. В цілому мені пачки вистачає на кілька місяців, тож я думаю це можна не вважати чимось серйозним 😉
А я виходжу на двір і думаю от би ввечері дітей покласти спати і вийти покурити кальян. Але поки вони вже лягуть ні кальяну нічого не хочеться 😂
А електронні сигарети не курите?
Розумію… Ну нічого, якихось ще 14-16 років і будеш вільна.
Та ні, звичайні. Пробувала електронні, але справа в тому, що я курю саме заради куріння. У мене немає залежності як такої, я можу насправді не курити місяцями. Тут скоріше такий саме спосіб зняти стрес, як 50г коньяку, коли як я кажу «не пияцтва заради, а здоров’я для» 😉
Ось такі вечора бувають у нас з чоловіком 😬 Стрес, падлюка різноманітний, а ми українці їмо стрес на сніданок, і запиваємо його на вечерю 🤣