You are viewing a single comment's thread from:

RE: Понеділок у своєму репертуарі

in Ukraine on Steemlast year

Ну чи ви побачите в новинах: у жінка з ока видалили лелечий дзьоб 😁

От прям і не смішно і не дуже😬🤣

Завтра треба буде виписати себе купити якоїсь їжі, а то в холодильнику вже миша повісилася, сиджу на каві і сигаретах.

А я от палити кинула давно, а от звичку нервувати і жерти прибрати забула, проміняла б на мишу в холодильнику, так чоловіку з дітьми треба щось їсти 😏 А може мишу потім їм засмажити, зате буду струнка 😂

Sort:  
 last year 

Я курю періодами. В цілому мені пачки вистачає на кілька місяців, тож я думаю це можна не вважати чимось серйозним 😉

 last year 

А я виходжу на двір і думаю от би ввечері дітей покласти спати і вийти покурити кальян. Але поки вони вже лягуть ні кальяну нічого не хочеться 😂

А електронні сигарети не курите?

 last year 

Розумію… Ну нічого, якихось ще 14-16 років і будеш вільна.
Та ні, звичайні. Пробувала електронні, але справа в тому, що я курю саме заради куріння. У мене немає залежності як такої, я можу насправді не курити місяцями. Тут скоріше такий саме спосіб зняти стрес, як 50г коньяку, коли як я кажу «не пияцтва заради, а здоров’я для» 😉

 last year 

Тут скоріше такий саме спосіб зняти стрес, як 50г коньяку, коли як я кажу «не пияцтва заради, а здоров’я для» 😉

Ось такі вечора бувають у нас з чоловіком 😬 Стрес, падлюка різноманітний, а ми українці їмо стрес на сніданок, і запиваємо його на вечерю 🤣

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.085
BTC 60328.01
ETH 1579.98
USDT 1.00
SBD 0.42