Привіт. Два моменти.
Одне по першому фото: як так у тебе вийшло, що будівлі нахилені до середини, тобто зліва нахилена вправо, а та, що справа вліво, чи може в мене якийсь оптичний глюк ;-)
Додаток Netflix на якому пристрої ? Смартфон ? XBox ? Комп'ютер ? ТВ ?
Просто я ним не користувався.
Думав наробити купу скрінів, та нетфлікс не дає можливості робити скріншоти через додаток,
Думаю, з екрана завжди можна фото зробити ;-)
Думаю все через те, що будівлі в нижній частині камери, яка намагалась сфокусуватись на якійсь із хмаринок. Фотографував на стандартних налаштуваннях із зумом х1. Коли фотографую на налаштуваннях х 0.5 таке трапляється дуже часто
На смартфоні, тільки тут є можливість провантажити фільми від вайфаю поки на роботі 😅 Виходить чорний екран