You are viewing a single comment's thread from:

RE: Ранкове небо

in Ukraine on Steemlast year

Привіт. Два моменти.

  • Одне по першому фото: як так у тебе вийшло, що будівлі нахилені до середини, тобто зліва нахилена вправо, а та, що справа вліво, чи може в мене якийсь оптичний глюк ;-)

  • Додаток Netflix на якому пристрої ? Смартфон ? XBox ? Комп'ютер ? ТВ ?
    Просто я ним не користувався.

Думав наробити купу скрінів, та нетфлікс не дає можливості робити скріншоти через додаток,

Думаю, з екрана завжди можна фото зробити ;-)

Sort:  
 last year 

як так у тебе вийшло, що будівлі нахилені до середини, тобто зліва нахилена вправо, а та, що справа вліво, чи може в мене якийсь оптичний глюк ;-)

Думаю все через те, що будівлі в нижній частині камери, яка намагалась сфокусуватись на якійсь із хмаринок. Фотографував на стандартних налаштуваннях із зумом х1. Коли фотографую на налаштуваннях х 0.5 таке трапляється дуже часто

Додаток Netflix на якому пристрої ?

На смартфоні, тільки тут є можливість провантажити фільми від вайфаю поки на роботі 😅 Виходить чорний екран

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.083
BTC 60213.83
ETH 1578.35
USDT 1.00
SBD 0.42