You are viewing a single comment's thread from:

RE: Спека неможлива!!

in Ukraine on Steem10 hours ago

В такі трубочки зараз кладуть так мало начинки, що вони втратили той смак який мали б містити в собі :(
Однозначно краще все робити самостійно.

Sort:  
 4 hours ago 

Я не купувала магазинські, тому не знаю. А от свої дуже любила. Просто треба налаштувати домашнє придприємтво)) До речі, після моїх балконних розкопок я ще знайшла форми для випікання, тож тепер повернуся до приготування різного печива, але тільки коли приїде малий. А в селі запропонувала, щоб самі приготували. Там теж є форми.

Про Петріківку... теж запропонувала купити медовик, тож вони вже купили, поки чудові скидки)).

 3 hours ago 

Просто треба налаштувати домашнє придприємтво

Я спочатку глянувши одним оком на обкладинку допису, і слова : Галина, торт, думала що ти цим і зайнялась. 😂

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.083
BTC 59253.99
ETH 1545.67
USDT 1.00
SBD 0.42