You are viewing a single comment's thread from:
RE: Ніс коня.
🤣🤣🤣
Ти правий. Але - Початок допису я писала в кінці. 😆😆😆😆
Спочатку написала про те, що мені цікаво, а саме - про літеру епсілон і ніс коня. А потім коли вже втомилась, я писала ,мабуть 2 години, і розуміла що мене вже це напрягає, і як мінімум треба перерва, я написала фізику сузірʼя, її я найменше люблю. І завжди моя пауза між сузірʼями затягується через те, що я налаштовую себе на те, що знову треба писати фізичні характеристики. Але вона важлива, тому що я прагну символічних співпадінь.
Що правий в обох висновках?
Тут обережніше, твої бажання можуть збутись, а куди вже більше 😵💫🥴😱?
Якби мої бажання здійснювались - світу прийшов би кінець. 🤣🤣🥲🥲