You are viewing a single comment's thread from:

RE: Арт трансляція.

in Ukraine on Steemlast year

Міг не читати я не змушувала. :)))

Це краща похвала мені за весь сьогоднішній день

Ага. Я згадую тебе і думаю ну чого я повелась…((((

Sort:  
 last year 

Ага. Я згадую тебе і думаю ну чого я повелась…((((

Не розумію, про яке "я повелась" ти маєш на увазі. Та, приємно що конструктивна критика дає свої плоди.

 last year 

Важко мені кожен день писати дописи включаючи мізки. Не моє це. Мені треба ліниві дописи інакше я зʼїду з рельсів 😂

 last year 

Не прибідняйся...
Та коли справді в ге (спочатку обписався а потім вирішив залити) ресурсному стані - можна й треба сачкувати, щоб не бикувати 😅🤣 без натяка, просто в риму

 last year 

Нічого не зрозуміло

 last year 

забий, то так - пустословлю, від скуки. Сьогодні вирішив дати трохи відпочити ногам, от лежу й спілкуюсь. Добре, що багато людей онлайн, не доводиться довго чекати на відповіді.

 last year 

Треба тікати з он-лайну. А то я прокинулась вночі не виспана зараз. Ще дурниць напишу.

 last year 

Як знаєш. Відпочивати точно треба і я сьогодні чим активно займаюсь після роботи 🤪
Дякую, що складала компанія (якщо все ж таки вирішиш побігти)

 last year 

Я борюся зі сном. Мабуть вирублюсь скоро. Та не хочеться знову вночі кукурікати.
Поки ще тут.

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.080
BTC 58264.43
ETH 1536.77
USDT 1.00
SBD 0.42