You are viewing a single comment's thread from:

RE: Арт трансляція.

in Ukraine on Steemlast year

Ага. Я згадую тебе і думаю ну чого я повелась…((((

Не розумію, про яке "я повелась" ти маєш на увазі. Та, приємно що конструктивна критика дає свої плоди.

Sort:  
 last year 

Важко мені кожен день писати дописи включаючи мізки. Не моє це. Мені треба ліниві дописи інакше я зʼїду з рельсів 😂

 last year 

Не прибідняйся...
Та коли справді в ге (спочатку обписався а потім вирішив залити) ресурсному стані - можна й треба сачкувати, щоб не бикувати 😅🤣 без натяка, просто в риму

 last year 

Нічого не зрозуміло

 last year 

забий, то так - пустословлю, від скуки. Сьогодні вирішив дати трохи відпочити ногам, от лежу й спілкуюсь. Добре, що багато людей онлайн, не доводиться довго чекати на відповіді.

 last year 

Треба тікати з он-лайну. А то я прокинулась вночі не виспана зараз. Ще дурниць напишу.

 last year 

Як знаєш. Відпочивати точно треба і я сьогодні чим активно займаюсь після роботи 🤪
Дякую, що складала компанія (якщо все ж таки вирішиш побігти)

 last year 

Я борюся зі сном. Мабуть вирублюсь скоро. Та не хочеться знову вночі кукурікати.
Поки ще тут.

 last year 

Як день? 😅

Варто було так рано вставати і кукарікати щоб потім пів дня бурчати і з під лоба дивитись на світ? Чи хто ми такі щоб обирати?

Знаю що вигрибу за це питання. та не хочу мовчати😅

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.081
BTC 59255.87
ETH 1557.10
USDT 1.00
SBD 0.42