Щоб набрати один додатковий бал треба мабуть апів з 20 від кураторів 😅 Може й більше...
Не лякай мене. А то в мене вже зʼявилась така асоціація -

Ну буває ж кохання з першого погляду. Рідко, та буває)
Ну тут типу інопланетянин. Це ж цікаво. 🤩🤩🤩
Можна й закохатись з першого погляду.
Чим далі, тим складніше рости)
Та я знаєш помітила.
Після 18 росту лише в шир. 🤣🤣🤣🤣🤣
Нічого страшного! Гарного багато не буває 😀
Ну це якщо пощастить і він буде гарний, бо більшість інопланетян людство уявляє не надто миловидними))
А я уявляю миловидними. І колись такий принц з косою прилетить на своєму космольоті і забере мене з цього світу у свій :)
🛸👽