You are viewing a single comment's thread from:

RE: «І.К». Делегація @ukraine-steem.

in Ukraine on Steemlast year

Щоб набрати один додатковий бал треба мабуть апів з 20 від кураторів 😅 Може й більше...

Не лякай мене. А то в мене вже зʼявилась така асоціація -
IMG_5114.jpeg

Ну буває ж кохання з першого погляду. Рідко, та буває)

Ну тут типу інопланетянин. Це ж цікаво. 🤩🤩🤩
Можна й закохатись з першого погляду.

Sort:  
 last year 

Не лякай мене. А то в мене вже зʼявилась така асоціація -

Чим далі, тим складніше рости)

 last year 

Та я знаєш помітила.
Після 18 росту лише в шир. 🤣🤣🤣🤣🤣

 last year 

Та я знаєш помітила.
Після 18 росту лише в шир. 🤣🤣🤣🤣🤣

Нічого страшного! Гарного багато не буває 😀

 last year 

Ну тут типу інопланетянин. Це ж цікаво. 🤩🤩🤩
Можна й закохатись з першого погляду.

Ну це якщо пощастить і він буде гарний, бо більшість інопланетян людство уявляє не надто миловидними))

 last year 

А я уявляю миловидними. І колись такий принц з косою прилетить на своєму космольоті і забере мене з цього світу у свій :)
🛸👽

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.086
BTC 60108.64
ETH 1573.09
USDT 1.00
SBD 0.42