You are viewing a single comment's thread from:

RE: «І.К». Делегація @ukraine-steem.

in Ukraine on Steemlast year

Та цю я буду дописувати. Хочу обіграти інопланетну любов, там можна багато чого вигадати цікавого.

О, це круто! Я буду чекати!)

От тільки не знаю. Здається досить швидко вона на нього запала і досить потужно. Це мене не влаштовує… але вже буде так.

Ну буває ж кохання з першого погляду. Рідко, та буває)

Часто два дописи за день. Мені було б цікаво дізнатися більше за те, як нараховується рейтинг.

Так, пишеш ти чимало!)
Репутація збільшується завдяки апам (розмірам виплат). Після 70 рости дуже важко. Щоб набрати один додатковий бал треба мабуть апів з 20 від кураторів 😅 Може й більше...

Sort:  
 last year 

Щоб набрати один додатковий бал треба мабуть апів з 20 від кураторів 😅 Може й більше...

Не лякай мене. А то в мене вже зʼявилась така асоціація -
IMG_5114.jpeg

Ну буває ж кохання з першого погляду. Рідко, та буває)

Ну тут типу інопланетянин. Це ж цікаво. 🤩🤩🤩
Можна й закохатись з першого погляду.

 last year 

Не лякай мене. А то в мене вже зʼявилась така асоціація -

Чим далі, тим складніше рости)

 last year 

Та я знаєш помітила.
Після 18 росту лише в шир. 🤣🤣🤣🤣🤣

 last year 

Та я знаєш помітила.
Після 18 росту лише в шир. 🤣🤣🤣🤣🤣

Нічого страшного! Гарного багато не буває 😀

 last year 

Ну тут типу інопланетянин. Це ж цікаво. 🤩🤩🤩
Можна й закохатись з першого погляду.

Ну це якщо пощастить і він буде гарний, бо більшість інопланетян людство уявляє не надто миловидними))

 last year 

А я уявляю миловидними. І колись такий принц з косою прилетить на своєму космольоті і забере мене з цього світу у свій :)
🛸👽

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.085
BTC 60738.44
ETH 1602.69
USDT 1.00
SBD 0.42