You are viewing a single comment's thread from:

RE: «І.К». Делегація @ukraine-steem.

in Ukraine on Steemlast year

Привіт-привіт.

А за відкриту кінцівку окремий плюс, люблю незавершені історії де можна щось самому додумати)

Дякую. Мені теж подобаються незавершені історії. Хочеш не хочеш, сидиш і фантазуєш про те, яким би міг бути кінець.
Та цю я буду дописувати. Хочу обіграти інопланетну любов, там можна багато чого вигадати цікавого. Подивлюсь як піде. Поки що в черговикам один слюнявий допис, про моментальну неземну та фанатичну любов героїні до інопланетянина.
От тільки не знаю. Здається досить швидко вона на нього запала і досить потужно. Це мене не влаштовує… але вже буде так.

Дякуємо від всієї спільноти за чергову делегацію і вітаємо з переходом в вищий ранг! 70 це круто! Я йшов до цієї цифри значно довше. Ти молодець! 💪

тільки апи рахуються ?
Тоді мабуть тому що я багато пишу…
Часто два дописи за день. Мені було б цікаво дізнатися більше за те, як нараховується рейтинг.
Дякую за приємні слова.

Sort:  
 last year 

Та цю я буду дописувати. Хочу обіграти інопланетну любов, там можна багато чого вигадати цікавого.

О, це круто! Я буду чекати!)

От тільки не знаю. Здається досить швидко вона на нього запала і досить потужно. Це мене не влаштовує… але вже буде так.

Ну буває ж кохання з першого погляду. Рідко, та буває)

Часто два дописи за день. Мені було б цікаво дізнатися більше за те, як нараховується рейтинг.

Так, пишеш ти чимало!)
Репутація збільшується завдяки апам (розмірам виплат). Після 70 рости дуже важко. Щоб набрати один додатковий бал треба мабуть апів з 20 від кураторів 😅 Може й більше...

 last year 

Щоб набрати один додатковий бал треба мабуть апів з 20 від кураторів 😅 Може й більше...

Не лякай мене. А то в мене вже зʼявилась така асоціація -
IMG_5114.jpeg

Ну буває ж кохання з першого погляду. Рідко, та буває)

Ну тут типу інопланетянин. Це ж цікаво. 🤩🤩🤩
Можна й закохатись з першого погляду.

 last year 

Не лякай мене. А то в мене вже зʼявилась така асоціація -

Чим далі, тим складніше рости)

 last year 

Та я знаєш помітила.
Після 18 росту лише в шир. 🤣🤣🤣🤣🤣

 last year 

Та я знаєш помітила.
Після 18 росту лише в шир. 🤣🤣🤣🤣🤣

Нічого страшного! Гарного багато не буває 😀

 last year 

Ну тут типу інопланетянин. Це ж цікаво. 🤩🤩🤩
Можна й закохатись з першого погляду.

Ну це якщо пощастить і він буде гарний, бо більшість інопланетян людство уявляє не надто миловидними))

 last year 

А я уявляю миловидними. І колись такий принц з косою прилетить на своєму космольоті і забере мене з цього світу у свій :)
🛸👽

Isn't if fascinating how one's life changes from one week to the next?
Don't give up on fantasy and fiction. Ever saw the film/series V? Or my Stepmom is an alien?

🍀♥️

IMG_20250202_034132_742.jpg

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.085
BTC 60306.02
ETH 1581.78
USDT 1.00
SBD 0.42