You are viewing a single comment's thread from:

RE: Колісниця

in Ukraine on Steem2 years ago

Дякую. Не дарма вночі ходила по темній місцевості з приватними будинками, щоб не було світла від вікон і можна було «впіймати» зірки в обʼєктив.

☺️ Як можна знати такі речі, ти справжній поліглот )))

Дякую за коментар 😍

Sort:  
 2 years ago 

Не дарма вночі ходила по темній місцевості з приватними будинками, щоб не було світла від вікон і можна було «впіймати» зірки в обʼєктив.

Дуже не дарма!) Але обережненько там ходи 😅

☺️ Як можна знати такі речі, ти справжній поліглот )))

Я просто колись східними мовами цікавився)

 2 years ago 

Дуже не дарма!) Але обережненько там ходи 😅

Підти вночі в глибину і темряву міста, вже не обережні речі :)

Але порушників коменданського часу не так вже й багато. Тому не страшно.

Я просто колись східними мовами цікавився)

Унікальне захоплення 👍🏻 молодець. Це круто 🤘

 2 years ago 

Підти вночі в глибину і темряву міста, вже не обережні речі :)

Ти там хоч якісь нунчаки прихопи, про всяк випадок 😅

 2 years ago 

Мене береже всесвіт 🌌✨

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.085
BTC 60461.97
ETH 1591.47
USDT 1.00
SBD 0.42