You are viewing a single comment's thread from:
RE: Не такий страшний звір, як його малюють
Закусюю багато, але дійсно гість я гарний.
Якщо порівняти останнє фото з попередніми, то було дуже спекотно ;-)
Так було пекельно жарко
Закусюю багато, але дійсно гість я гарний.
Якщо порівняти останнє фото з попередніми, то було дуже спекотно ;-)
Так було пекельно жарко