You are viewing a single comment's thread from:
RE: Не такий страшний звір, як його малюють
Якщо порівняти останнє фото з попередніми, то було дуже спекотно ;-)
Звісно, випив я "як кіт наплакав" та мені вистачило.
Ти хороший гість, багато не вип'єш, але не знаю ще, скільки закусуєш ;-)
Закусюю багато, але дійсно гість я гарний.
Так було пекельно жарко