You are viewing a single comment's thread from:RE: Пишу в екранView the full contextView the direct parentcranium (79)Author | Delegate [15000] 🇺🇦in Ukraine on Steem • 14 hours ago Ні, я вже в режимі "суцільна доброта"
Ахазах, я пропустила цей час. Мабуть вже спала, якщо ти писав після десятої години вечора.