You are viewing a single comment's thread from:RE: Пишу в екранView the full contextView the direct parentdiodao (76)Author | 🇺🇦 Delegate [10000]in Ukraine on Steem • 4 hours ago Ахазах, я пропустила цей час. Мабуть вже спала, якщо ти писав після десятої години вечора.