You are viewing a single comment's thread from:

RE: Очкую

in Ukraine on Steem5 hours ago

Привіт. Якби поїздом. Все швидко, бігом, попутками в Київ і з Києва. Машиною в Житомир і з нього. Але в попутках таки з годину до Київа поспав

Sort:  
 24 minutes ago 

Мене теж постійно в дорозі на сон хилить, розморює дорога. Ну і як воно в Житомирі?)) Короткими враженнями поділишся? Короткими бо з твого повідомлення зрозумів, що ти там лише кілька годин був

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.081
BTC 59255.87
ETH 1557.10
USDT 1.00
SBD 0.42