Привіт. Якби поїздом. Все швидко, бігом, попутками в Київ і з Києва. Машиною в Житомир і з нього. Але в попутках таки з годину до Київа поспав
Привіт. Якби поїздом. Все швидко, бігом, попутками в Київ і з Києва. Машиною в Житомир і з нього. Але в попутках таки з годину до Київа поспав
Мене теж постійно в дорозі на сон хилить, розморює дорога. Ну і як воно в Житомирі?)) Короткими враженнями поділишся? Короткими бо з твого повідомлення зрозумів, що ти там лише кілька годин був