Не очкуй! 😁 Все буде добре, нормально ти виспишся в тому поїзді. І погуляєш по Житомиру і нам розкажеш, який він. А то багато-хто каже, що Житомира не існує 😂.
Не очкуй! 😁 Все буде добре, нормально ти виспишся в тому поїзді. І погуляєш по Житомиру і нам розкажеш, який він. А то багато-хто каже, що Житомира не існує 😂.