You are viewing a single comment's thread from:

RE: Петля Оріону.

in Ukraine on Steemlast month

Відшив мене. Ну бувай-бувай.

Ти шо, навіть не збирався. Просто попрощався, бо випав із онлайну на певний час. Навпаки, спілкування з тобою - це те, що я цінуюнайбільше в цьому місці. Я звісно ще той мазахіст та свідомо обмежувати себе у речах, які приносять радість я не збираюсь 😅

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.082
BTC 59641.06
ETH 1552.60
USDT 1.00
SBD 0.42