You are viewing a single comment's thread from:

RE: Петля Оріону.

in Ukraine on Steemlast month

Подвійні кордони. Бідні діти. 🤣🤣🤣😂

Вони є у всіх і деякі з них правда неприступні, та деякі, якщо постаратись можна обійти. Гарного дня, бувай😅

Відшив мене. Ну бувай-бувай.

Sort:  
 last month 

Відшив мене. Ну бувай-бувай.

Ти шо, навіть не збирався. Просто попрощався, бо випав із онлайну на певний час. Навпаки, спілкування з тобою - це те, що я цінуюнайбільше в цьому місці. Я звісно ще той мазахіст та свідомо обмежувати себе у речах, які приносять радість я не збираюсь 😅

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.081
BTC 59571.00
ETH 1563.34
USDT 1.00
SBD 0.42