You are viewing a single comment's thread from:
RE: Ранкове небо
як так у тебе вийшло, що будівлі нахилені до середини, тобто зліва нахилена вправо, а та, що справа вліво, чи може в мене якийсь оптичний глюк ;-)
Думаю все через те, що будівлі в нижній частині камери, яка намагалась сфокусуватись на якійсь із хмаринок. Фотографував на стандартних налаштуваннях із зумом х1. Коли фотографую на налаштуваннях х 0.5 таке трапляється дуже часто
Додаток Netflix на якому пристрої ?
На смартфоні, тільки тут є можливість провантажити фільми від вайфаю поки на роботі 😅 Виходить чорний екран