І тебе з Днем Йоги. Цікаво що цього року так все гарно співпало. До вечора. Я таки доберусь до постів - будь добра, не видаляй більше нічого🙏
І тебе з Днем Йоги. Цікаво що цього року так все гарно співпало. До вечора. Я таки доберусь до постів - будь добра, не видаляй більше нічого🙏
Дякую :)
https://www.instagram.com/reel/DLIaa1niW-v/?igsh=aWMyZ2ppdXF6eXl6
Ти ж знаєш що коли вживається слово «НЕ» - це просто сигнал що треба підти і щось видалити ?
Ага 😅🤣
Ото ж. А я писала там багато чого. Скоріше за все багато лишнього. Це мені як знак. Що треба переписати все більше думаючи і менше всіляких співпадінь додавати які співпадінняии лише мені здаються.
Будь-ласка, не видаляй. Хоча б до того моменту до поки не прочитаєш що я сьогодні накалякаю. В мене сьогодні також вже не має сил читати. Та дописати пост треба, совість буде мучати
Та я не збиралась редагувати. Це блог. Старання в написанні не окуплюються. Тому не буду напрягатися. Не збиралась реагувати на "знак" =) просто написала що це так виглядає =)