You are viewing a single comment's thread from:

RE: 🌞

in Ukraine on Steemlast year

І тебе з Днем Йоги. Цікаво що цього року так все гарно співпало. До вечора. Я таки доберусь до постів - будь добра, не видаляй більше нічого🙏

Sort:  
 last year 

Дякую :)

https://www.instagram.com/reel/DLIaa1niW-v/?igsh=aWMyZ2ppdXF6eXl6

Ти ж знаєш що коли вживається слово «НЕ» - це просто сигнал що треба підти і щось видалити ?

 last year 

Ти ж знаєш що коли вживається слово «НЕ» - це просто сигнал що треба підти і щось видалити ?

Ага 😅🤣

 last year 

Ото ж. А я писала там багато чого. Скоріше за все багато лишнього. Це мені як знак. Що треба переписати все більше думаючи і менше всіляких співпадінь додавати які співпадінняии лише мені здаються.

 last year 

Будь-ласка, не видаляй. Хоча б до того моменту до поки не прочитаєш що я сьогодні накалякаю. В мене сьогодні також вже не має сил читати. Та дописати пост треба, совість буде мучати

 last year 

Та я не збиралась редагувати. Це блог. Старання в написанні не окуплюються. Тому не буду напрягатися. Не збиралась реагувати на "знак" =) просто написала що це так виглядає =)

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.086
BTC 60178.54
ETH 1576.95
USDT 1.00
SBD 0.42