You are viewing a single comment's thread from:

RE: Арти.

in Ukraine on Steemlast year

Дуже гарна підбірка генерацій, та найбільше сподобався вірш.

Покуда осень ваш пожар не укротила,
Кружитесь, хрупкие листы!
Последняя стрела поблекшего светила,
Меня, пронзив, разбудишь ты.

Дуже гарно сказана одна з найкращих істин - "лови момент"

Sort:  
 last year 

Дуже сумна істина. На розбитому кораблі далеко не за пливеш.

 last year 

Навіть страшно питати... це ти зараз за вік?😅🫣

 last year 

Так. Про нього
image.png

 last year 

Тю... Ну ти того... Заспокоювати тебе чи ні?
Який вік. Глянь он на Трампа - далеко не молодий дідусь а таке моче. Якщо не помиляюсь ми приблизного одного віку, тому можу сміливо сказати ти ще ОГО-ГО!!! (Принаймні я себе таким рахую 😎😅😂

 last year 

Та ні. Я молодше :-D

 last year 

Ага аж на цілих ... і в самий перед роковий момент все ж таки спрацювали гальма 😅🤣

 last year 

😂😂😂 коли мені було за день - 20, я всерівно казала мені 19. В таких справах навіть день, працює як рік. Тільки не засмучуйся що на твоєму годиннику більше на одну цифру 😅
І не ображайся :) чому б не бути щедрим до ближнього і не дати йому трішки потішитися тим, що він на пів року молодший. :)

 last year 

І не ображайся :) чому б не бути щедрим до ближнього і не дати йому трішки потішитися тим, що він на пів року молодший. :)

Тю, єдине на що можна було образитись - машинка для нарізання лапші і то, там я відреагував спокійно. А за вік то взагалі не питання. Головне те які 18 в душі. а не те скільки в паспорті.

 last year 

В мене є шикарний секрет, який здатний не тільки полагодити твій корабель а й забезпечити йому далеке та щасливе плавання.
Правда він настільки простий і банальний, що ти можеш не сприйняяти його серйозно... Ну, тут спава твоя, вирішуй сама вірити мені чи ні...

І так, секрет - постав якість та тривалість сну на 2 місце в списку приіоритетів в своєму житті (на першому, апріорі, - здоров'я та захист своєї родини)

Будь-ласка ☺ Сподіваюсь послухаєшься... Добраніч.

 last year 

Щось я згадую такий кухонний агрегат як - машинка для нарізання лапші. Хочеш щоб моє життя пройшло сумно й марно ? Ні. Я буду робити все - що мені заманеться🤣🤣🤣🤣
Їсти нутеллу ложками, запивати її кавою налитою в двох літрову банку, смалити цигарки, не спати по ночам і робити все, що мені схочеться.

 last year 

Життя твоє - вирішувати тобі. Сприймай як знаєш. Та якщо для тебе важливо тверезо мислити (ой, а думати ти по ходу любиш), то найкраще це виходить після того як добре виспався 🤪

Звісно, у всіх правилах є виключення... Та коли не має більш цікавих чи приємних можливостей як провести час - я обераю сон, а то і так, щось розслабився, весь режим псу під хвіст.

Я мало про що можу говорити із 100% впевненістю, та про важливість сну я говорю із 1000% впевненістю.

Отак от, ти їм секрети розкривай а вони тебе пиздоболом обзивають (це я про машину з лапшою)😅 Піду з горя спати, може в ночі насниться Есмиральда 🤩

 last year 

(це я про машину з лапшою)

Я не називала тебе 3.14зда⚽️ом

Але не вірю що якщо спатиму, а я сплю більше ніж ти то мій титанік стане аполоном що полетить у космос.

 last year 

Але не вірю що якщо спатиму, а я сплю більше ніж ти то мій титанік стане аполоном що полетить у космос.

Зате встигне провести на кілька десятків чи стонів більше навколо-світових ресів і менше треба буде перейматичь через ремонт🤣😅

 last year 

Не люблю ремонтувати - утилізую. 😂😆😆
Цікава обписка.

 last year 

🤣🤣🤣 ой, тільки помітив. Це ж треба...
Я ж пишу, що коли голова вимикаються - народжуються ось такі шедеври.

Не люблю ремонтувати - утилізую. 😂😆😆

Будь обережнішою в таких висловлюваннях, подумай про ближніш і про мене. З ким мені тоді вести ось такі задушевні розмови?

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.084
BTC 64020.17
ETH 1733.40
USDT 1.00
SBD 0.42