І не ображайся :) чому б не бути щедрим до ближнього і не дати йому трішки потішитися тим, що він на пів року молодший. :)
Тю, єдине на що можна було образитись - машинка для нарізання лапші і то, там я відреагував спокійно. А за вік то взагалі не питання. Головне те які 18 в душі. а не те скільки в паспорті.
Ахахах =))) а явила скільки років може бути душі 😅
Тобто ти все ж таки розцінюєш душу як окрему сутність яка здатна змінювати кораблі для свого плавання в океані всесвіту?
Сиджу, не скажу де, і потираю руки в очікувані овацій за метафору😊😅🤣
Я написала до того, що ти написав в душі 18. Але написав гарно.😍 молодець :)
Тримай сову.
дякую, а що то за синя зірочка у неї підмишкою?
Щось в моєму житті в останій час багато сов, чи то я мудрішаю чи то на мене відкрили великосовське полювання 🤣
То Сонік - їжак такий. Це з фільму «сонік» кадр.