Одужуй. За Карпати трохи обідно. Це напевно чи не перший прекрасний їх сезон за довгі роки. Потрапити до Єврокубків було б справжнім святом...
Одужуй. За Карпати трохи обідно. Це напевно чи не перший прекрасний їх сезон за довгі роки. Потрапити до Єврокубків було б справжнім святом...
Дякую!
Так і знав, що ти відреагуєш))
Та, тим паче, що забили Карпати першими і після цього пропустили три голи