You are viewing a single comment's thread from:
RE: Знову захворів
Одужуй
Дякую!
Потрапити до Єврокубків було б справжнім святом...
Так і знав, що ти відреагуєш))
Та, тим паче, що забили Карпати першими і після цього пропустили три голи
Одужуй
Дякую!
Потрапити до Єврокубків було б справжнім святом...
Так і знав, що ти відреагуєш))
Та, тим паче, що забили Карпати першими і після цього пропустили три голи