You are viewing a single comment's thread from:
RE: Ранок "Без обмежень"
дякую тобі величезне за цей коментар. Коли ти виділяєш я розумію наскільки "звязно" вдається пояснювати свої думки. Короче, я вдячний що зміг себе ще більше похвалити.
Ми ж не надягаємо футболки, якщо на них є напис що не резонує з нашим світоглядом ?
В більшості випадків ні. Та є виключення